close

Personel Temin ve Denetleme Hizmetleri

İkamet en temel insanlık ihtiyacıdır ve yalnızca güvenli alanlarda yapılır. Güvenlikli site olmaz, güvenli site olur. Güvenlikli sitede, güvenlik hizmeti yoktur ve harcama güvenlik personeli maaşının ödenmesine yapılır, güvenlik firmaları hizmet değil de güvenlik personeli sağlar, zaten bu tip sitelerde hizmet bedeli değil, güvenlik elamanı maaşı pazarlığı yapılır.

Bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; güvenlik hizmetlerini eğitim notları üzerinden formatlı olarak veriyoruz.

Kendi özel güvenlik firmamız olduğu gibi, site yönetimi tarafından bizimki veya başka bir güvenlik firması tercih edilmiş olsun, tüm personelin eğitimleri ve siteye özel güvenlik planı tarafımızdan yapılır ve siteye özel oluşturulan “Site Emniyet Çalışma Kılavuzu” üzerinden hizmetler yönetilir.

Sitelerde asıl olan güvenlik değil, emniyettir. Güvenlik ancak emniyetin bir parçasıdır.

Emniyet site kat malikleri, sakinleri, misafirleri ve tedarikçileri ile tüm çalışanlarca oluşturulur, güvenlik firması personeli ise oluşturulmuş bu güvenlik atmosferinin korunmasında ve geliştirilmesinde yer alır.

Bizler güvenlik hizmetini, site emniyetini sağlamak için personel-malzeme-eğitim-prosedür-denetim gibi iş akış ve işleyişi ile süreçlerden oluştuğuna inanan ve bunu özellikle formatlayan bir ekibiz.

Beylikdüzü OSB Birlik 1 İş Merkezi Ofis No:32

BEYLİKDÜZÜ / İstanbul

Tel  : 0 212 875 91 24

Tel  : 0 212 875 91 26

GSM  : 0 543 549 45 67