close

Teknik Hizmetler

TEKNİK BAKIM HİZMETLERİMİZ 

Başta site ortak alanları ve ekipmanları olmak üzere site yaşamında sakinlerin hayatını kolaylaştıracak en önemli konu imalatı yapılmış ekipmanların bakımlı ve işler olmasını sağlamaktır.

Günümüzde bir çok hizmet enerji-emek-malzeme üçlüsünün girdisi ile analitik olarak ölçülebilir standartlarda üretilmektedir. Bu imalatın periyodik bakımı yapılmazsa hem zaman hem de para kaybına dolayısı ile yüksek aidata ve sakinler memnuniyetsizliğine sebebiyet verir.

Bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; teknik bakım  hizmetlerini eğitim notları üzerinden formatlı olarak veriyoruz.

Personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde sakinler memnuniyeti ve insan sağlığına yönelik olarak teknik bakım  hizmetlerini, ek kurduğumuz olarak enerji yönetim masaları üzerinden  belli standartlarda formatlıyoruz.

Beylikdüzü OSB Birlik 1 İş Merkezi Ofis No:32

BEYLİKDÜZÜ / İstanbul

Tel  : 0 212 875 91 24

Tel  : 0 212 875 91 26

GSM  : 0 543 549 45 67